Novinky

Domů > Novinky > Obsah
Znalosti bezpečného používání námořních airbagů
Oct 13, 2017

Znalost bezpečného používání námořních airbagů

Nákladní přeprava byla vždy důležitým dopravním prostředkem kolem nás, kolem velkého množství zboží se přepravuje nákladní loď, řídíme nákladní loď, je třeba věnovat spoustu věcí, zejména bezpečnosti nákladní lodi, aby bylo zajištěno bezpečnost nákladní přepravy, potřebujeme použít námořní airbag, aby se zabránilo nákladní lodi v procesu jízdy, setkávat se s různou náhlou situací, dnešní malá série o bezpečném využití námořních nákladu souvisejících s znalostmi, doufám, že vám pomohou .

Mořský airbag při používání tohoto procesu má vysokou sací a zpětnou sílu, a proto využíváme čas k dosažení velmi silného ochranného účinku. Je také velmi nákladné v době výroby a životnost je velmi dlouhá, takže jsme v provozu, když zařízení a ochrana bude velmi pohodlná, je doku a lodě nepostradatelné ochranné zařízení. Mořský airbag při použití deformační a kompresní kapacity, mořský vzduchový vak může být také vznášen, takže použití mořských airbagů, když bezpečnostní funkce je velmi bezpečná. Některé problémy při používání námořního airbagu musíme věnovat pozornost. Ačkoli je mořská airbag používán pro dlouhou životnost, využití kvality času je dobré, ale musíme také věnovat pozornost procesu používání námořních nafukovacích blatníků. Normální ochrana, základní ochranou může být použití airbagů v mořském životě déle, jestliže použití airbagů v aplikaci času nevykonává základní ochranu, tak i kvalitní námořní airbag v době používání může být mnoho problémů.

Když používáme nafukovací blatník na lodi, setkáváme se s řadou podmínek, protože tyto lodě používají nafukovací blatník nemůže hrát velmi dobrou ochrannou roli, takže lodní bezpečnostní jízda způsobila velký dopad, takže obvykle používáme nafukovací člun blatníky nebo tyto námořní nafukovací údržbářské práce, vyvarujte se poškození způsobenému dlouhodobým používáním celého airbagu a ovlivněte jeho bezpečnost.

Qingdao Shenxing Air Bag výrobceTelefon: +86-18560619788