Novinky

Domů > Novinky > Obsah
Net FenderZlepšit krásu auta
Aug 25, 2017

Čistým blatníkem je desková konstrukce, která se instaluje za vnějším rámem kola, obvykle se jedná o vysoce kvalitní výrobu pryžového materiálu, používá také technické plasty. Blatníky jsou obvykle namontovány na kovovém rámu za kolečkem nebo motorovým vozidlem, kůže z kravské kůže, plastovým rámem a pryžovým rámem. Po instalaci efektu je blatník, než tělo vyčnívající asi 5 cm, tento 5 cm účinný, aby se zabránilo létání kamenů a štěrku zraněný povrch karoserie.

Generální přátelé nového auta, při nákupu automobilu pravděpodobně narazí na prodejce, kteří doporučují instalaci automobilového blatníku. Takže co je použití automobilového blatníku? Je nutné jej nainstalovat? Následující autor vám obecně vysvětluje. Fender blatník, jak naznačuje název, je úloha udržení bláta. Byla instalována za čtyřmi pneumatikami auta. Přední dva jsou upevněny v levém a pravém spodním prahu a zadní dva jsou upevněny na zadním nárazníku (obecný model je takový). Ve skutečnosti, ve 4s obchod, oni jsou odpovědní za instalaci, na trhu nebo on-line k nákupu pokynů k instalaci. Po instalaci efektu je blatník než tělo, které vyčnívá asi 5 cm, blatník důležitou roli je takový 5 cm akce, to 5 cm účinný, aby se zabránilo létání kameny a štěrk poškodit povrch barvy těla. Kromě toho je úkolem automobilového blatníku zvýšit celkovou estetiku těla. To je také důvod, proč mnoho majitelů automobilů nainstaluje blatník.

1, hlavním úkolem je zabránit tomu, aby některá půda proudila do těla nebo osoby, což mělo za následek tělesný nebo osobní vzhled.

2, může se zabránit nečistotám na páku, kulová hlava vede k předčasné rezivění.

3, auto Fender také hraje roli, auto snadno v pneumatikách šev strhávání malé kameny, rychlosti příliš rychle rychle uklidit v těle, auto mimo barvu.

Qingdao Shenxing Air Bag výrobceTelefon: +86-18560619788